نیت

طی دو دهه گذشته همواره آرزو داشتیم طرحی نو در مدیریت و اداره سازمان ها و جمع های ایرانی راه بیندازیم. طی 70 سالی که از عمر این رشته در ایران می گذرد، با وجود همه ی تلاش های ارزشمند فعالان حوزه مدیریت و سازمان، تا به امروز، نهضت ترجمه بر جریان تولید علم آن سایه افکنده است. درحالی که در همین مدت، دنیا نظریه‌های مدیریت بومی با درخشش جهانی به خود زیاد دیده‌است. شاید اکنون زمان آن فرا رسیده باشد که یک نهضت تألیف دانش مدیریت بومی -که البته از دانش روز و مقبول جهانی نیز بهره برده باشد- راه بیفتد.

به زعم ما آرزوهایی همچون تعالی مدیران سازمانی با شناسایی و آموزش و پرورش استعدادهای رهبری، و یا تعالی پیروان این رهبران با ارائه آموزش های مهارتی و کاربردی انجام کار جمعی به آنها و یا کمک های روشمند به مدیران برای پیشبرد اهداف و استراتژی هایشان و بسیاری از موارد دیگر با راه انداختن این جریان محقق خواهد شد. ما به سهم خود پس از سال ها علم آموزی و کسب تجربه، تحقق یکپارچه این آرزو ها را در مدرسه ایلیاتوس جستجو می کنیم. تلاشی برای تالیف دانش مدیریت از منظری متفاوت که شاید برای ما و جامعه ما اثربخش تر باشد. سفری که تازه آغاز کرده ایم و هیجان فراوانی از مسیر ناشناخته پیش رویمان داریم.

1.

ماموریت 

ما به دنبال معرفی نیروهای دارای مهارت طراحی و هدایت کارجمعی، به جامعه محل خدمت خود از طریق گزینش، پرورش و هم‌افزایش هر یک از نقش های سازمانی

 1. رهبران: مدیران عامل و ارشد،
 2. معاونان و مشاوران ارشد،
 3. مدیران و مشاوران تخصصی،
 4. پیروان: کارکنان و عامه،

با بکارگیری تلفیقی مناسب از یافته های بروز علمی و تجربه های بکر عملی هستیم.

2.

 خدمات 

 

نظر به دغدغه ما در ایجاد محیطی که در  آن دانش بومی مدیریت بتدریج جوانه زده و بالنده شود، زنجیره به هم پیوسته خدمات زیر طراحی و ارائه شده است. اکوسیستم مشاوره مدیریت معمولاً در برگیرنده چهار حوزه پژوهش، آموزش، مشاوره و اجرا است و این زنجیره نیز همه این موارد را پوشش می دهد. منتها نه مانند مدل های رایج دانشگاهی یا شرکتی.

3.

 چشم انداز

 

  گذراندن دوره های حرفه ای ایلیاتوس پیش نیاز ضروری جامعه محل خدمت این مدرسه در بکارگیری نیروی انسانی در کارهای جمعی و سازمانی شود.

4.

 راهبردها

 

ساده سازی و محصول محوری با رویکرد گسترش افقی در بازار

                                                        افتخارات

 • ico2h
  شرکت خلاق
 • ico3h
  شرکت دانش بنیان

 مدیران

سوالات پرتکرار کاربران

استارتاپ شما برای چیست؟
مفاهیم استارتاپ ها و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن و یا ثبت نام شدن ندارند اشاره دارد ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، دارای کارمند باشند و قصد رشد بزرگ دارند.
از کجا بدانم شغل من در این استارتاپ مورد نیاز است؟
راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبار سنجی آغاز شده است مشاغل مقیاس پذیر مدل.

مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدید که قصد دارد فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کند ، کارمند داشته باشد و قصد بزرگ شدن داشته باشد.
چگونه می توانم از ایده خود محافظت کنم؟
 1. راه اندازی یک شرکت یا پروژه ای است که توسط یک کارآفرین برای جستجوی ، توسعه مؤثر و اعتبارسنجی یک مدل تجاری مقیاس پذیر آغاز شده است. .

 2. مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید از جمله خود اشتغالی اشاره دارد.

 3. مشاغلی که هرگز قصد بزرگ شدن و یا ثبت نام شدن ندارند ، در حالی که شرکت های نوپا به مشاغل جدیدی اشاره دارند که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد دارند که بزرگ شوند.
سوال شما اینجا قرار می گیرد!
مفاهیم نوآوری و کارآفرینی مشابه هستند. با این حال ، کارآفرینی به کلیه مشاغل جدید ، از جمله خود اشتغالی و مشاغل که هرگز قصد بزرگ شدن یا ثبت نام شدن ندارند ، اطلاق می شود ، در حالی که استارتاپ ها به مشاغل جدیدی که قصد دارند فراتر از بنیانگذار انفرادی رشد کنند ، کارمند داشته باشند و قصد رشد بزرگ دارند.

به ما بپیوندید

عضو خبرنامه شوید و جدیدترین اخبار را دریافت کنید.