درباره ما

این مجموعه از سال ۱۳۸۲ بر روی پروژه‏هایی همچون معماری سازمانی، بهبود فرایندها، مستندسازی دانش سازمانی، تجزیه و تحلیل سیستم‏ها و ساختار و تشکیلات مشغول به فعالیت بوده‏ است. در سال ۱۳۸۹ گروه مشاوره مدیریت C4E شکل گرفت و تمرکز فعالیت‏های خود را بر مشاوره تعالی سازمانی قرار داد. سرانجام در سال ۱۳۹۶ شرکت سرآمدی فناورانه ایلیاتوس همزمان با ارائه نسخه اول نرم‌افزار پیشران فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

ماموریت

ماموریت ما شناسایی و ساماندهی داده‌های سازمانی بویژه از نوع داده‌های معرف شیوه اداره سازمان است. دانشی که از این طریق حاصل می‌شود می‌تواند همه اعضای سازمان را در کارها و تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان خویش یاری رساند. ما بطور مستمر می‌آموزیم چگونه کیفی‌ترین داده‌ها را با کمترین هزینه در کوتاه‌ترین زمان برای سازمان‌ها تهیه کنیم.

راهبرد

با توجه به اهمیت و گستردگی علم داده در دنیای امروز، ما در ایلیاتوس با استفاده از دانش معماری داده محور، جریان کاری سازمان شما را در سطوح مختلف، شفاف نموده و با بهره‏گیری از دانش و تجربه متخصصان و فناوری منحصر‌به‌فرد خود، نگهداری از حجم وسیع داده‏های کسب و کار سازمانی را برای شما مقدور می‏سازیم. طبیعی است با در دسترس بودن اطلاعات به روز و با کیفیت، امکان بهره‏برداری از این اطلاعات در زمینه‏های مختلف فراهم خواهد شد.