خدمات

ایلیاتوس در راستای انجام ماموریت‏ها و نیل به اهداف خود، خدمات متنوعی را به سازمان‏ها ارائه می‏دهد. این خدمات در سه دسته کلی جای می‏گیرند.

به منظور طراحی معماری داده‌محور، فرآیندهای سازمان شناسایی شده و ترتیب و توالی بین آن‌ها و هم‏چنین ارتباط آنها با ماموریت‌های سازمان مشخص می‏شود. پس از آن به منظور مدلسازی دقیق‌تر، هر فرآیند به طور مجزا مورد بررسی قرار می‏گیرد. در نتیجه این مرحله، یک نمای کلی از کار سازمان به دست آمده و بستری یکپارچه برای ثبت اطلاعات گسترده و پراکنده سازمان (شامل خدمات، نقش‌ها، آیین‌نامه‌ها و قوانین و …) و ایجاد ارتباط منطقی و ارزشمند بین آنها مهیا می‏شود.

 

توسعه مخزن داده‌های کسب و کار سازمان

با توجه به سرعت بالای تغییر اطلاعات، از بزرگترین چالش‏های هر سازمانی بروزرسانی مستمر اطلاعات و  اطلاع از آخرین وضعیت سازمان در بخش‌های مختلف آن است. تلاش ما، استفاده از روش‏های مختلف با بهره‌گیری از قابلیت‌های سازمان و با هدف توانمندسازی کارکنان در حفظ و بروزرسانی اطلاعات است.

یکی از خدمات منحصربه‌فردی که ایلیاتوس به منظور تسهیل نگهداری و بروزرسانی اطلاعات سازمان ارائه می‏دهد، سامانه پیشران است. این سامانه یک پلتفرم تحت وب است که با تکیه بر قابلیت‏های شاخص خود از جمله ساده سازی ثبت اطلاعات، نمایش وجوه مختلف سازمان و ارتباطات آنها، مدلساز برخط نمودارها و… کمک شایانی در زمینه ساماندهی، حفظ و نگهداری اطلاعات می‏نماید.

حفظ و نگهداری مخزن و بروزرسانی آن

ایجاد و حفظ معماری داده‌محور در سازمان، نظام قدرتمندی را ایجاد می‏نماید که هر سازمانی با تکیه بر آن، قادر به طی مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش است. در دسترس بودن اطلاعات دقیق و شفافیت جریان کار سازمان، امکان ایجاد همراستایی بین کارها و استراتژی سازمان، تحلیل پورتفولیو خدمات و فرآیندها، اجرای پروژه‏های بهبود و بهره‏گیری از گزارش‏های با کیفیت در تصمیم‏گیری‏ها و … را فراهم می‏نماید.

 

بکارگیری مخزن و ارزش‌زایی از آن